"Enter"a basıp içeriğe geçin

Adobe Photoshop Touch’a 7 inç Desteği

Adobe’un başarılı mobil yazılımı Photoshop Touch, ünümüzde kullanımı her geçen gün artan 7 inçlik tabletler için gelen güncellemeyle tam destek vermeye başladı.

Amazon Kindle Fire ve Google Nexus 7 başta olmak üzere 7 inçlik tablet pazarı her geçen gün yoğun bir şekilde artmaya devam ediyor.
Akıllı telefon yerine daha büyük ekranlı cihaz seçen kullanıcılar, genelde daha başka programlara ihtiyaç duyuyorlar. Bunlardan daha profesyonelce düşünebileceğimiz programların başında Photoshop Touch geliyor.
Adobe, dokunmatik cihazlar için baştan tasarladığı Photoshop Touch ile başarılı bir mobil deneyim kullanıcılara sunuyor. Fakat bu deneyimin başarılı olması için kullandığınız ekran çözünürlüğüne ve boyutuna tam optimize olması şart.

Adobe Photoshop Touch'a 7 inç Desteği

Adobe, 7 inç tabletler için en düşük çözünürlük sınırı olarak 1024 x 600 pikseli koyuyor. Daha düşük ekran çözürlüğüne sahip cihazlarda başarılı bir deneyim sunması epey zor gözüküyor.
Yeni güncellemeyle beraber 7 inçlik tabletlerin ekran çözünürlüğüne tam destek vermenin yanı sıra, görsel hazırlarken kullanabileceğiniz yeni ızgara sistemi, çeşitli performans iyileştirmeleri, Facebook ve Twitter için kreasyonlar paylaşma gibi yenilikler ekleniyor.
Adobe Photoshop Touch’ın Google Play Store’daki fiyatının 9.99 Dolar olduğunu, ürünü almak isteyenlere hatırlatalım.

Erkin Koray Geri Döndü!

Bu yazı yorumlara kapalı, ama trackback'ler ve pingback'ler açık.