"Enter"a basıp içeriğe geçin

ASUS iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde tam dokuz ödül kazandı!

ASUS iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde tam dokuz ödül kazandı!Ödüllü ürünler arasında ASUS TAICHI™ çift-ekran Ultrabook™ ve PadFone™ 2’nin yanı sıra iF Ambalaj Tasarımı Ödülü’nü kazanan VariDrive Medya İstasyonu da var.

ASUS, BMW Welt sergi merkezinde düzenlenen bir etkinlikte 2013 iF Tasarım Ödülleri’nin dokuzunu kazandı. Aralarında yenilikçi akıllı telefon/tablet kombinasyonu PadFone™ 2 ile çift-ekran Ultrabook™ ASUS TAICHI™ de olan sekiz ürünle ASUS, 50 kişilik jüri heyetini etkiledi ve iF Ürün Tasarım Ödülleri’ni kazandı. ASUS VariDrive Medya İstasyonu ise Tasarım ve Mühendislik Üstünlüğü dolayısıyla iF Ambalaj Tasarımı Ödülü’nü aldı.

iF kalite mührü tüm dünyada tanınıyor ve ürün, iletişim ve ambalaj tasarımı disiplinlerinde öne çıkan ürünler iF ile ödüllendiriliyor. Bu yılki ödüllere tam 4352 ürün katılmıştı.

ASUS iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde tam dokuz ödül kazandı!

ASUS PadFone™ 2

ASUS PadFone™ 2, PadFone™ 2 İstasyonu’na bağlandığında 10.1 inç bir tablete dönüşebilen, tam donanımlı Android 4.1 Jelly Bean 4.7 inç bir akıllı telefon. ASUS DynamicDisplay teknolojisi, senkronizasyon ihtiyacı olmaksızın, istendiğinde her bir ekran boyutuna uymaları için uygulamaları optimize ediyor. 1.5GHz dört-çekirdek Qualcomm® Snapdragon™ S4 işlemci ve 2GB RAM ile PadFone™ 2, benzersiz bir esneklik ve performans sunan eşsiz bir elde taşınabilir cihaz kombinasyonu.

ASUS iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde tam dokuz ödül kazandı!

ASUS TAICHI™

ASUS TAICHI™ yenilikçi dizaynı ve sırt sırta iki Full HD IPS ekranıyla bir Ultrabook™. Kapağı açıkken ASUS TAICHI™ arkadan aydınlatmalı tam klavyesiyle güçlü bir Ultrabook™; kapağı kapalıyken Windows 8 işletim sistemli, çok amaçlı çoklu-dokunmatik bir tablet. Her iki ekran da eşzamanlı ve birbirinden bağımsız olarak kullanılabiliyor, aynı anda her biri üzerinde farklı içerikler görüntülenebiliyor. ASUS TAICHI™ ayrıca güçlü bir Intel® Core™ i7 işlemci, çift HD kamera, ardışık mikrofon ve Bang&Olufsen ICEpower® ile birlikte geliştirilen inanılmaz bir SonicMaster ses teknolojisine sahip. Sadece 1,25 kg ağırlığındaki ASUS TAICHI™’nin pürüzsüz, zarif profili ise sadece 3mm inceliğinde.

ASUS ZENBOOK™

ASUS ZENBOOK™ serisi ürünler güçlü Intel® Core™ işlemcileri, hızlı katı-hal depolamaları ve farklı ebatlarda kapasitif çok-dokunuşlu ekranlarıyla çok etkileyici özellikler barındırıyor. ZENBOOK™’un şık, zarif profili, yüksek kesinlikte mekanik kronometreler yaratanlardan ilham alan mühendislik tekniklerinin yoğun bir Ar-Ge ile bir araya gelmesiyle oluşturuldu. Eşsiz, “bükümlü-metal” dokunuş, 32 aşamalı üretim sürecinin bir sonucu ve çok başarıyla işlenmiş alüminyum kasa yumuşak kıvrımlar ve sadece 3 mm kalınlığında pürüzsüz bir dış görünüşe sahip. Çarpıcı tasarımı ve inanılmaz performansıyla ZENBOOK™ mükemmel dengeye sahip bir Ultrabook™.

Republic of Gamers G46 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

ASUS iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde tam dokuz ödül kazandı!

Republic of Gamers (ROG) G Serisi G46VW oyun dizüstü bilgisayarı, katıksız oyun gücünü kompakt ve taşınabilir 14 inç bir tasarımla buluşturuyor. G Serisi G46VW da kapakta ışıklı bir ROG logosu ve oyun maratonu seanslarında etkin bir soğutma sağlayan arkadan havalandırmalı çift egzoz ile ASUS G Serisi diğer dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi aynı içselleştirilmiş ve göze çarpan cazibeye sahip. Arkadan aydınlatmalı klavye, katı yekpare tasarımlı ve touchpad hassas hareket kontrolü özelliğine sahip.

Republic of Gamers TYTAN CG8890 Oyun Masaüstü Bilgisayarı

ROG TYTAN CG8890 Oyun Masaüstü PC, albenili şıklıkta ve hızaşırtma durumlarında otomatikman açılıp güçlü bir hava akışı ve artırılmış soğutma sağlayan yan vantilatörlerin bulunduğu keskin açılı kasa özelliklerine sahip. İlave DEFCON LED’ler ayrıca sistem performansını göstermek için maviden kırmızıya doğru renk değiştiriyor. Yeni bir oyun standardı oluşturmak için tasarlanan cihazın tek-tuş Turbo Gear özelliği, CG8890’ın Intel® Core™ i7-3960X işlemcisini yeniden başlatmaya ihtiyaç olmaksızın 4.2 GHz’e hızaşırtabiliyor. NVIDIA® 3D Görüntü Ses Sistemi, en yeni NVIDIA® GeForce® GTX 690 ekran kartı, en yüksek oyun ayarlarında kusursuzca akan bir oyun zevki yaşatıyor ve dört monitöre kadar destekliyor.

ASUSPRO™ B İleri Seri BU400 İş Ultrabook™’u

ASUSPRO™ BU400 dizüstü bilgisayar, Ultrabook™ performansını ve tasarımını iş profesyonellerine ulaştırıyor. ASUSPRO™ Serisi, profesyonel kullanıcıların istediği uzun ömürlü dayanıklılığı garanti etmek için sıkı kalite testlerinden geçmesiyle ünlü. 21 mm ince bir profile ve sadece 1,64 kg ağırlığıyla BU400, şok-dayanımlı bir harddrive’ı barındıran sağlam bir alüminyum ve karbon konstrüksiyona sahip.

ASUSPRO™ BU400, NVIDIA® NVS™ 5200 iş amaçlı ekran donanımlı üçüncü nesil Intel® Core™ işlemciyle çalışıyor. BU400 üstüne sıvı dökülmesine dayanıklı, daha doğal ve hassas bir yazma deneyimi sunan ergonomik tuş takımlı klavyenin yanı sıra son derece tepkisel ve hassas bir touchpad’e sahip. Ekstra güvenlik için parmak iziyle ya da yüz tanımayla giriş yapma fonksiyonları var. BU400, dizüstü bilgisayarlar için Intel® Small Business Advantage, Intel® Anti-Theft teknolojisi ve Computrace® LoJack® gibi yazılımlar da içeriyor.

ASUS X Serisi Dizüstü Bilgisayar

ASUS X Serisi, iş ya da oyun amaçlı olsun çeşitli dizüstü bilgisayar konusunda ihtiyaçları çeşitli geniş bir kesime hitap etmek üzere tasarlandı. Minimalist, hafif, bir inçten daha ince tasarıma sahip cihaz, siyah ve okyanus mavisi gibi iş ihtiyaçlarıyla örtüşen ya da beyaz ve sıcak pembe gibi daha kişisel dokunuşlar arayanlar için dört renkte bulunabiliyor. X Serisi, Windows 8 ile hassas çoklu-dokunmatik kontrol için ASUS Smart Gesture teknolojisinin yanı sıra için Intel® Core™ işlemciler ve geniş touchpad’ler seçeneklerine sahip.

ASUS VN Serisi Monitör

10 mm’den daha ince bir kenara sahip olan ASUS VN Serisi monitor, ekranlardan yan yana video duvarı oluştururken monte etmek için ideal. 250-nit Full HD ekran, eko-LED arkadan aydınlatmalı azaltılmış enerji tüketimi ve gerçeğe yakın, net devinimler için ultra hızlı 1 ms griden-griye tepki süresi sağlayan Trace Free teknolojisi özellikleri barındırıyor.

ASUS iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde tam dokuz ödül kazandı!

ASUS Vari-Drive – iF Ambalaj Tasarım Ödülü galibi

ASUS VariDrive medya istasyonu, çoğu üründen farklı olarak, paket açıldığı anda kullanıcıyı selamlamak için dik şekilde ambalajlanıyor. Yanındaki aksesuar kutusu da ayrıca VariDrive tasarımının girintili kısımlarına oturarak, kompakt ambalajlamada hiçbir boşluğun kalmamasını ve nakliyede paketleme hacmini optimize etmeyi sağlıyor. Bu ambalaj geridönüşümlü malzemeden üretiliyor ve ASUS’un genel ekoloji-dostu çabalarını yansıtıyor.

ASUS iF Ürün Tasarım Ödülleri’nde tam dokuz ödül kazandı!

Elif Tuğba Gökdoğan

Bir cevap yazın