"Enter"a basıp içeriğe geçin

Değişmeyeni değiştirin!

Değişmeyeni değiştirin!Windows 8’in aslında değiştirilemeyen yönünü, bu basit programla kolayca değiştirin!

Windows 8’in tabletlere yönelik giriş ekranının PC’lere uygun olup olmadığı çok tartışıldı, tartışılmaya da devam ediyor. Ancak beğensek de, beğenmesek de en azından bir sonraki Windows 9’a kadar bu ekranı göreceğiz. Dolayısıyla bu ekranı zaman zaman değiştirmek, kişiselleştirmek isteyeceksinizdir.

Microsoft, Windows 8’in başlangıç ekranı için 10 arka plan resmi ve çeşitli renkler sunuyor. İkisini birleştirdiğinde çok sayıda kombinasyon elde etmeniz mümkün, ancak arka plan resmini sizin seçmenize izin verilmiyor. Decor8 ise bu kısıtlamayı kaldırarak herhangi bir resmi giriş ekranınızın arka planı olarak belirlemenize izin veriyor.

Stardock tarafından geliştirilen Decor8’i yükleyip çalıştırdığınızda size aralarından seçim yapabileceğiniz duvar kağıtlarıgösteriliyor. Bu duvar kağıtları arasında Windows 8 ile gelen masaüstü duvar kağıtları ve Decor8 tarafından sunulanlar var. Dilerseniz programa kendi fotoğraflarınızı ve resimlerinizi ekleyebiliyorsunuz.

Ancak Decor8’in sunduğu bu rahatlık malesef ücretsiz değil. Bizce sunduğu işleve kıyasla pahalı sayılabilecek bir miktar olan 4.99 dolara satılan programı 30 gün boyunca denemeniz mümkün

İndirin: Stardock Decor8

internet ve teknoloji haberleri

Ücretsiz URL Kısaltma Servisi www.adres.name

Bir cevap yazın