"Enter"a basıp içeriğe geçin

Duracell’in piyasaya sürdüğü 3 yeni cihaz Şarj Derdini Tarihe Gömüyor!

Dünya pil devi Duracell’in piyasaya sürdüğü 3 yeni cihaz ile birlikte, artık şarj derdini unutabilirsiniz!

With three new devices released by the world’s giant battery, Duracell, you can now forget the trouble of charging!

Dünya alkalin pil kategorisi devi Duracell’in yeni powerbank’leri piyasaya sunuldu. Duracell Powerbank ürünleri mobil aygıtınızın gücünün tükenmesini önleyerek sizi yarı yolda kalmaktan kurtarıyor. Üstelik 5W şarj aletine göre göre iki kat daha hızlı şarj özelliği sayesinde telefonunuzla birlikte hareketliliğiniz kesilmeden devam ediyor.

Duracell

Duracell’s new powerbank, the world’s giant alkaline battery category, was launched. Duracell Powerbank products prevent your mobile device from running out of power and save you from being cut. Moreover, with the help of the charging feature of the 5W charger, the phone continues to be uninterrupted with your phone.

Nerede olursanız olun prize bağlı kalmamanın keyfini sunan yeni Duracell Powerbank’ler, siz akıllı cihazlarınızla dünya ile iletişim kurarken özgürlüğünüzün koruyucusu olma iddiasını taşıyor. Anında kullanım için önceden şarj edilmiş olarak teslim edilen, OSX, Android sistemleri ve neredeyse diğer tüm USB’den güç alan aygıtlarla uyumlu Duracell Powerban modelleri, 3 farklı kapasite ile geliyor.

The new Duracell Powerbank, offering you the pleasure of not being connected to the outlet wherever you are, claims to be the protector of your freedom when communicating with the world through your smart devices. Duracell Powerban models, which are pre-charged for instant use, compatible with OSX, Android systems and almost all other USB powered devices, come in 3 different capacities.

En küçük model 3.550mAh kapasiteye sahip ve klasik Duracell pil tasarımına benzer bir tasarım ile geliyor. Bahsi geçen kapasite, örneğin bir iPhone 7 telefonu 1,7 kez şarj etmeye yetiyor.

The smallest model has a 3.550mAh capacity and comes with a design similar to the classic Duracell battery design. The said capacity is enough to charge the phone a 1.7 times, for example an iPhone 7.

Orta model ise 6.700mAh kapasiteye sahip. Bu kapasite ise, iPhone 7 için 3 kez şarj anlamına geliyor.

The middle model has a capacity of 6.700mAh. This is the capacity to charge 3 times for the iPhone 7.

En büyük modelin kapasitesi ise 10.050mAh. Bir iPhone 7 telefonu tam 5 kez veya bir iPad mini 4’ü 2 kez şarj edebilecek olan bu kapasite, pek çok kullanıcı için oldukça iyi sayılabilir. Daha da güzeli, büyük model üzerinde 2 adet güç çıkışı olması. Yani bu powerbank ile 2 farklı cihazı aynı anda şarj etmeniz mümkün.

The largest model has a capacity of 10.050mAh. This capacity, which can charge an iPhone 7 phone exactly 5 times, or an iPad mini 4 2 times, is pretty good for many users. Even better, there are 2 power outlets on the large model. So you can charge 2 different devices simultaneously with this powerbank.

Duracell Powerbank sizi, kendisini ve telefonunuzu güvende tutmak için 10 farklı güvenlik özelliği ile geliyor. Kısa devre, yüksek ve düşük voltaj korumaları en önemli özelliklerden biri. Duracell Powerbank, ayrıca üç yıllık garanti ile sunuluyor.

Duracell Powerbank comes with 10 different security features to keep you and your phone safe. Short circuit, high and low voltage protections are one of the most important features. Duracell Powerbank also comes with a three-year warranty.

Duracell Powerbank ürünleri sadece D&R mağazalarında, dr.com.tr’de ve Amazon.com.tr’de satışa sunuluyor.

Duracell Powerbank products are only available at D & R stores, dr.com.tr and on Amazon.com.tr.