"Enter"a basıp içeriğe geçin

Galaxy S Advane için Jelly Bean Gelecek mi?

Samsung’un Galaxy S Advance modeline sahip olanların ortak sorusu, cihazları için Jelly Bean güncellemesinin gelip gelmeyeceği. Görünüşe göre Samsung’un müjdeli haberleri var.

Samsung’un lokal olarak Almanya’da hizmet veren Facebook sayfasından firmanın mobil cihazları ile ilgili önemli detaylar gelmeye devam ediyor.

Galaxy S Advane için Jelly Bean Gelecek mi?

Son yapılan açıklamaya göre Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini bekleyen Samsung Galaxy S Advance sahiplerinin bu bekleyişi çok da uzun sürmeyecek.

Zira firma güncellemeyi 2013 yılının Ocak ayında yayımlamayı planlıyor. Hatırlarsanız daha önce cihazın Android 4.0 Ice Cream Sandwichgüncellemesini Ekim ayında alacağı belirtilmiş fakat Samsung daha sonra yaptığı açıklamayla cihazın direkt olarak Jelly Bean güncellemesi alacağını ve Ice Cream Sandwich güncellemesinin es geçileceği belirtilmişti.

Fakat o açıklamada Jelly Bean güncellemesi için herhangi bir tarih verilmezken, müjdeli haber az önce de belirttiğimiz gibi Samsung‘un Alman Facebook sayfasından geldi.

Samsung‘un kullanıcılarını mutlu etmek için çabaladığı ve güncellemelerle eski cihazları bile güncel halde tutmayı hedeflediği de bu hamlesiyle birlikte ortaya çıkmış oldu.

Bir cevap yazın