"Enter"a basıp içeriğe geçin

500’ün üzerinde üst düzey yöneticiyi bir araya getirecek IoT EurAsia, 10 Nisan’da İstanbul’da buluşuyor

IoT EurAsiaNesnelerin İnterneti (IoT) konusundaki gelişmeleri derinlemesine tartışacak IoT EurAsia, 10 Nisan tarihlerinden Hilton Bosphorus, İstanbul’da gerçekleşecek. Nesnelerin İnterneti’nin genel etkilerinin yanı sıra global ve yerli firmaların üst düzey temsilcileri tarafından gelişmelerin sektör sektör derinlemesine tartışılacağı bu zirve, Avrasya bölgesinde bir ilki İstanbul’da gerçekleştirecek.

IoT EurAsia, Avrupa ve Ortadoğu‘daki Nesnelerin İnterneti potansiyelini ortaya çıkarmak hedefi ile bu global fenomene İstanbul’da öncülük edecek.

500’ün üzerinde üst düzey yöneticiyi bir araya geleceği zirvede; global ve yerel stratejik gelişmelerin paylaşıldığı, workshoplar ve seminerlerle dolu bu zirvede sektörün lider kurumları, son teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri ilk defa IoT EurAsia katılımcıları ile paylaşıyor olacaklar.

IoT konusunda genel gelişmelerin yanı sıra Enerji, Sağlık, Üretim, Kamu, Ulaşım, Finans başta olmak üzere gelişmelerin sektör sektör inceleneceği, Avrasya bölgesinin İLK VE TEK zirvesi olma özelliği taşımaktadır.

Türk Telekom’un Ev Sahibi Operatör Sponsorluğu ile birlikte Google Cloud, Mercedes-Benz Türk ve DataMarket’ın da Sponsorlar arasında olduğu IoT EurAsia; inovasyonu kim yönetiyor, hangi sektörler en çok yarar sağlıyor, kesintisiz network nasıl yaratılır sorularına cevap veriyor ve dağıtım zorlukları, yapay zeka, güvenlik ve Büyük Veri için sonraki aşamaları ana konuları içerisinde işliyor.

Mol Group, Petronas, Novartis, Caterpillar, Thales Group, GE Power, SAP, ENKA, LUKOIL gibi çok sayıda önemli firmanın yer alacağı konferansa İsviçre, Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika, Hırvatistan, Macaristan gibi Avrupa ülkerleri beraberinde Amerika, Kanada, Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Rusya, Suudi Arabistan gibi ülkeler de temsilcileriyle katılım sağlayacak.

Katılım ve Networking: Gün boyunca gerçekleşecek sunum ve panellerle birlikte organize edilen VIP ve B2B alanları, workshoplar ve networking aktiviteleri ile katılımcılar arasında maksimum etkileşim hedeflenmektedir.

IoT EurAsia: Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından, Nesnelerin İnterneti konusunda sektörün lider isimleri ve medyanın yüksek katılımı ile düzenlenen uluslararası bir platformdur.

Bülent Gerenler