"Enter"a basıp içeriğe geçin

Alcatel, evcil hayvanlara özel GPS takip cihazı geliştirdi!

Alcatel, evcil hayvanlara özel GPS takip cihazı geliştirdi!Alcatel, evcil hayvanlara özel GPS takip cihazı geliştirdi. Daha önceden ebeveynler için geliştirdiği saatten sonra şimdi hayvan sahiplerine özel GPS cihazını tasarladı.

Alcatel, evcil hayvanlara özel GPS takip cihazını geliştirerek bir yeniliğe daha adım attı. Evcil hayvan sahiplerinin en çok korktuğu Evcil hayvanın kaybolursa ne yapabilirim? İşte bu sorunun cevabını Alcatel uzmanları cevapladı. Alcatel’in geliştirdiği evcil hayvanlara özel GPS takip cihazının özellikleri ve kullanımı.
Alcatel, evcil hayvanlara özel GPS takip cihazı nasıl kullanılıyor?
Alcatel’in yeni GPS takip cihazı MoveTrack, hayvanlarımızı 7/27 takip etmememize yardımcı oluyor. GPS takip cihazı MoveTrack evcil hayvanınızın üstünde 3 gün boyunca çalışabiliyor. Rahatsızlık vermeyen takip cihazı MoveTrack, IP67 stardardına gayet uyumlu. Kısacası her ortamda ve hava koşullarında çalışabilir.
GPS takip cihazı MoveTrack, silikon yapısı oluşuyla evcil hayvanınıza rahatlıkla takabilirsiniz. Renk çeşitlerine sahip GPS takip cihazı MoveTrack, özel mobil uygulamasıyla istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.

Alcatel GPS takip cihazı Move Track’ı nasıl kullanılır? Move Track üzerine, Nano Sim kartınızı takınız. Daha sonra cihazın kenarında bulunan güç tuşuna basarak cihazı açınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra telefonunuza indirdiğiniz uygulamayı açınız.
Alcatel Move Track, iOS ve Android destekli olan tüm işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile cihazı eşleştirmeniz gerekiyor. Eşleştirdikten sonra, silikon kılıfı takın ve bu cihazı evcil hayvanınızın tasmasına yerleştirin. Bu takip cihazı sadece evcil hayvanınızda değil, arabalarda, motosikletlerde, bisikletlerde veya bebek arabalarında kullanabilirsiniz.
GPS sayesinde evcil hayvanınızın gezdiği bölgeleri, harita üzerinde güvenli bir bölge veya sanal bir çit de oluşturabiliyorsunuz. Eğer belirlediğiniz bölgeden evcil hayvanınız çıktığında, bildirim ve sms yoluyla uyarı ve lokasyon bilgisi geliyor.

Alcatel, evcil hayvanlara özel GPS takip cihazı tasarım
Alcatel Move Track, 42X42X16.3mm boyut değeri ile küçük ve 33gr ile de hafif ve kompakt bir cihaz. Küçük bir kutu görünümdeki bu minik cihaz, kedilerde ve küçük ırk köpeklerde bile rahatlıkla kullanılabiliyor. Kutu içeriğinde kauçuk bir taşıma kılıfı ile beraberinde gelen Move Track her türlü tasmaya rahatlıkla takılabiliyor. Kauçuk kılıfının kırmızı olması oldukça şık duruyor. Ama buradaki mantık, cihazın evcil hayvanın üzerinde olup olmadığını, sahipleri tarafından fark edilmesi.

Ürünün arka yüzeyine baktığınızda vidaların altında gizli bir bölüm bulunuyor. Cihaz ile beraberinde verilen tornavida ile bu bölümü açtığınızda Nano SIM kart yuvası karşınıza çıkıyor. Yan kenarında ise kapaklı bir Micro USB yuvası bulunuyor. Bu esasında önemli bir özellik. Çünkü IP67 sertifikasına sahip olan Alcatel Move Track, evcil ayvanınız su ile temasa geçse bile bundan etkilenmiyor. Move Track ayrıca darbelere karşı da dayanıklı.

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — 

Alcatel has developed a pets-specific GPS tracking device. After the time he had developed for parents earlier, he now designed an animal-specific GPS device.

Alcatel has taken another step further by developing a pets-specific GPS tracking device. What can I do if my pets are most afraid of pet owners? Alcatel experts answered this question. Alcatel-developed pets-specific GPS tracking device features and use.
How does Alcatel use GPS tracking devices for pets?
Alcatel’s new GPS tracking device MoveTrack helps keep track of our animals 7/27. The GPS tracking device MoveTrack can run for 3 days on your pet. The uncomfortable tracking device MoveTrack is well suited to the IP67 standard. In short, it can work in any environment and weather conditions.
MoveTrack, a GPS tracking device, can easily fit your pet because of the silicone structure. MoveTrack, a GPS tracking device with a variety of colors, you can check at any time with the dedicated mobile application.

How to use the Alcatel GPS tracker Move Track? On the Move Track, install your Nano Sim card. Then press the power button on the side of the device to turn on the device. After doing this, open the application you downloaded to your phone.
You can use Alcatel Move Track on all iOS and Android supported operating systems. You need to pair the device with the application you downloaded to your phone. After pairing, insert the silicone sheath and place this device on the pet’s pet’s shoulder. You can use this tracking device not only in your pet, but also in cars, motorbikes, bicycles or baby cars.
Thanks to GPS, you can create zones that your pet is wandering, a safe area on the map, or a virtual fence. If you have your pet in your area, you will receive notification and sms and warning and location information.

Alcatel, pets-specific GPS tracker design
The Alcatel Move Track is small and compact with a 42x42x16.3mm dimension and 33g. This tiny device in a small box look can be used comfortably in keds and small breed dogs. The included Move Track comes with a rubber carrying case and can be easily attached to any type of carriage. The rubber sheath is very stylish to be red. But the logic here is that the device is recognized by its owners whether it is on the pet.

When you look at the back of the product, there is a hidden section under the screws. The unit comes with a screwdriver that comes with the Nano SIM card slot. On its side is a Micro USB slot with a cover. This is an important feature. That’s because the Alcatel Move Track, with its IP67 certification, is not affected even if you have your pet with your water tank. The Move Track is also durable against impact.

Bülent Gerenler