"Enter"a basıp içeriğe geçin

AOC’nin 240 Hz’lik yeni oyun monitörü

AOC’nin 240 Hz’lik yeni oyun monitörüAOC, şimdiye kadarki en hızlı AGON oyun monitörünü satışa sundu. AOC’nin oyun tutkunlarının beğenisine sunduğu AGON AG251FZ modeli, 240 Hz’lik yenileme hızına, 1 ms tepki süresine ve Adaptif Sync’e sahip teknolojisiyle süper akıcı oyun keyfi vadediyor. 25 inçlik Full HD TN panelin kullanıldığı monitör 24 inçlik standart ekrandan biraz daha büyük bir ekran isteyen espor yarışmacılarını mutlu edeceğe benziyor. Tepki süresinde en üst düzeyi arayan oyuncular da monitörün dahili video işlemlerinin çoğunu by-pass eden AOC Düşük Girdi Gecikmesi Modundan yararlanabiliyor.

Böylece, oyuncular kendi kontrol girdilerinin ekrana anında yansıtıldığını görebiliyor. Toplanır bir kulaklık askısı, eğilme, sağa sola dönme ve yükseklik ayarlı (yükseklik ölçüsü de dahil) AOC Ergo Dial Base ve kolayca taşınması için bir taşıma sapı monitörün sunduğu özellikler arasında. AOC Flicker Free teknolojisi sayesinde uzun süren oyun oturumları boyunca gözlerin yorulmasını önlemek için titreşimi de azaltan AG251FZ’de FPS, yarış ve RTS gibi oyunlar için çeşitli oyun modları da yer alıyor. Ekranda bulunan AOC Gölge Kontrolü seçeneği ise, ekranın geri kalanını etkilemeden, sadece aşırı karanlık kısımları aydınlatıyor. Monitörle sunulan AOC QuickSwitch kumanda ise bütün ayarların kolayca değiştirilebilmesini sağlıyor. AOC AGON AG251FZ’nin satış fiyatı ise 449 dolar.

Google Translate

AOC’s 240 Hz new game monitor

AOC's 240 Hz new game monitor

AOC has already offered the fastest AGON game monitor for sale. The AGON AG251FZ, which AOC loves to play, offers super-smooth gameplay with 240 Hz refresh rate, 1 ms response time and Adaptive Sync technology. The 25-inch Full HD TN panel is used, and it looks like the Espor contestants will be pleased with a slightly larger screen than the 24-inch standard screen. Players who are seeking the highest level of response can also benefit from the AOC Low Input Delay Mode, which is mostly bypassed by the monitor’s internal video processing.

Thus, players can see their own control inputs reflected instantly on the screen. A collection of earpiece hooks, tilt, swivel, and height adjustable (including height) AOC Ergo Dial Base, and a carry handle monitor for easy transport. AOC Flicker Free technology also includes various game modes for games such as FPS, racing and RTS on the AG251FZ, which also reduces vibration to prevent tired eyes during long-running game sessions. The AOC Shadow Control option on the screen illuminates only the extreme dark areas without affecting the rest of the screen. The AOC QuickSwitch control with a monitor allows all the settings to be easily changed. The selling price of AOC AGON AG251FZ is $ 449.

Bülent Gerenler