"Enter"a basıp içeriğe geçin

ASUS şıklığını tamamlamak için Terra Slim ve Matte Carry Bag çantalar

ASUS şıklığını tamamlamak için Terra Slim ve Matte Carry Bag çantalar

Her yaşa ve zevke hitap eden yenilikçi ASUS bilgisayarlar için tamamlayıcı aksesuar olarak dikkat çeken ASUS Terra Slim ve Matte Carry Bag çantalar kalite, konfor, renk seçenekleri, genişlik, pratiklik ve koruma özelliklerini bir arada sunuyor.

Dijital çağın yenilikçi markası ASUS, hem göze hitap eden hem de kişisel ihtiyaçlara göre uyarlanmış bilgisayar çantalarıyla da fark yaratıyor. Stil sahibi bilgisayar severlerin aradığı konforu ve şıklığı bir arada sunan ASUS bilgisayar çantalarından Terra Slim; beyaz, pembe, mavi, gri, yeşil ve mor renk seçenekleriyle ince tip 14 ve 16 inç dizüstü cihazlar için bir aksesuar ve tamamlayıcı görevi üstleniyor. Elde taşıma ya da omuza asma modu arasında hızlı geçiş imkanı veren kolay takılabilir askısıyla ilgi gören ASUS Terra Slim, bal peteği desenli şok emici EVA lüks yastıklarla darbe ve sıvı koruması da sağlıyor.

ASUS’un dizüstü bilgisayarları için sunduğu bir diğer çanta seçeneği olan ASUS Matte Carry Bag ise 16 inçe kadar olan dizüstü bilgisayarlar için ideal olarak tasarlandı. Matte Carry Bag modelinin ön tarafındaki geniş fermuarlı cebi doküman ve aksesuar için koruma sunarken, arka cep, kullanışlı el bagajı modu ve cep telefonları için özel güvenli bölümlerle ekstra rahatlık sağlıyor.

Tarzıyla dikkat çeken ASUS bilgisayarlarla uyumlu aksesuarlar ile ilgili daha fazla bilgi için www.asus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ASUS şıklığını tamamlamak için Terra Slim ve Matte Carry Bag çantalar ASUS şıklığını tamamlamak için Terra Slim ve Matte Carry Bag çantalar ASUS şıklığını tamamlamak için Terra Slim ve Matte Carry Bag çantalar

Elif Tuğba Gökdoğan

Bülent Gerenler