"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bu Klavyeyi Kullanırken Monitöre İhtiyaç Kalmıyor!

Bu Klavyeyi Kullanırken Monitöre İhtiyaç Kalmıyor!Sho U KiBoJet adlı klavyenin kendi üzerindeki projeksiyon cihazı sayesinde monitöre gerek kalmıyor! İşte detaylar…

Bilişim pazarının kasa konfigürasyonları ve monitörün ardında en hızlı değişimin yaşandığı ürünlerden biri de klavyeler. Katlanabilen, bükülebilen ve su geçirmeyen monitörlerin ardından şimdi de karşımızda kendinden projeksiyonlu bir klavye modeli var.

Tayvan merkezli Sho U firmasının geliştirdiği KiBoJet adındaki klavye, üzerinde dahili bir projeksiyon cihazı barındırıyor. 21 inç büyüklüğe ve Full HD çözünürlüğüne kadar net bir görüntü elde etmenizi sağlayan klavyenin üzerinde kontroller için USB ve görüntü almak için bir HDMI portu bulunuyor. Görüntü ve klavye üzerindeki 3W hoparlörden ses almak için HDMI’yı, kasaya bağlamak yeterli.

Intel’in Compute Stick veya buna benzer mini bilgisayar kasası ile kendi taşınabilir bilgisayarınızı yapmak artık çok daha kolay. USB-OTG/Bluetooth desteği ile akıllı telefon veya tablet cihazınıza bağlayarak iOS veya Android arayüzünde çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısına sahip KiBoJet klavyeyi akıllı cihazınıza bağlayarak dizüstü bir bilgisayar almaktan kurtulabilirsiniz.

Fiyatı ve çıkış tarihi hakkında henüz net bir bilgi bulunmayan ürünün videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler:

Bülent Gerenler