"Enter"a basıp içeriğe geçin

Durdurulamaz oyun projektörü Predator Z650 Türkiye’de!

Predator Z650Dünya’nın en büyük projektör markalarından biri olan Acer’ın heyecanla beklenen Predator Z650 oyun projektörü Türkiye’de! Arkadaşlarınız veya ailenizle büyük ekranda benzersiz bir oyun deneyimi için Predator Z650 gerçekçi görseller, iyileştirilmiş esneklik ve zengin eğlence sunan çeşitli özelliklere sahiptir.

Predator Z650

Predator Z650 projektör farklı oyun deneyimleri için tasarlanan üç benzersiz oyun modu ile en sevdiğiniz oyunların heyecanını hissedebilmenizi sağlar. Game Auto yansıtılan içeriği kare kare analiz ederken ve imaj görünürlüğünü dinamik biçimde ayarlarken, Parlak FPS ekranı gündüz sahneleri için ayarlar ve Karanlık FPS gece sahneleri için ekranı ayarlayarak oyunculara en iyi görüntüleme deneyimini sunar.

Predator Z650 ayrıca oyun sırasında en iyi performansınızın ekran görüntüsünü alabilmenize izin verir ve bir oyunu yüklerken açılış ekranı olarak ayarlayabilmenizi sağlayarak oyun başarılarınızı canlandırmanızı sağlar! Acer’ın ses mühendisliği özellikleri DTS ses sistemi ve Bluetooth ses bağlantısı ile geliştirilen etkileyici 20W stereo hoparlörler ile sarmal bir dinleme deneyimi yaratarak yakındaki Bluetooth aygıtlarına kablosuz ses aktarımı imkanı verir. DTS Ses sistemi ve dahili stereo hoparlörler ile kullanıcılar lastik seslerinin, patlamaların ve tüm oyun seslerinin keyfini rahatça çıkarmak için Z650’yi her yere yanlarında taşıyabilirler.

Predator Z650

Acer’ın, Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi Çevre birimleri Bölge Müdürü Ülkücan Koca: “Oyunculara, oyun deneyimlerini zenginleştiren en gelişmiş Predator ürünlerimizi sunmaktan heyecan duyuyoruz. Hangi oyunu oynarsanız oynayın, her oyun Predator Z650 oyun projektörü kullanılarak detayları kaybolmadan net bir şekilde görüntülenebilir ve oyunun içindeymişsiniz hissi ile oyunu yasayabilirsiniz.” dedi.

Predator Z650 Game Projector from Acer

Predator Z650

One of the world’s biggest projector brands, Acer’s excited Predator Z650 game projector is in Turkey! For a unique gaming experience on your big screen with your friends or family, the Predator Z650 has a range of features that deliver realistic visuals, improved flexibility and rich entertainment.

Predator Z650

The Predator Z650 projector lets you experience the excitement of your favorite games with three unique game modes designed for different gaming experiences. While the Game Auto reflected content is analyzing frame-by-frame and setting the image visibility dynamically, the Bright FPS screen adjusts for daytime scenes, and the Dark FPS sets the screen for night scenes, giving gamers the best viewing experience.

The Predator Z650 also allows you to get the best view of your performance during the game and lets you set your game as a startup screen when you load it! Acer’s sound engineering features DTS audio system and impressive 20W stereo speakers developed with Bluetooth audio connectivity, enabling wireless audio transmission to nearby Bluetooth devices by creating a spiraling listening experience. With the DTS Audio system and built-in stereo speakers, users can carry the Z650 with them everywhere to conveniently enjoy tire sounds, bursts and all the game sounds.

Predator Z650

“We are excited to offer our players the most advanced Predator products that enrich their gaming experience,” said Ülkçen Koca, Acer’s Regional Manager for Environment in Turkey and Eastern Europe. Whichever game you play, each game can be clearly displayed without loss of detail using the Predator Z650 game projector, and you can play with the feeling you are in the game. ”

 

 

Bülent Gerenler