"Enter"a basıp içeriğe geçin

iPhone ile otomobilinizi Ferrari’ye dönüştürün [Video]

iPhone ile otomobilinizi Ferrari’ye dönüştürün [Video]

Otomobil kullanıcıları için geliştirilen bu mobil uygulama sayesinde direksiyon başındayken adeta 12 silindirli bir Ferrari sürüyormuş gibi hissedebileceksiniz. Londra merkezli RjDj ekibi tarafından tanıtılan Vroom!, yolculuk esnasında araba ile hareketlerinizi algılayarak duruma uygun sesleri taklit ediyor.

FERRARI, MUSTANG, TANK… PEKİ YA AT SESİ?
Hızlandığınızda, viraj alırken ya da kaldırıma vurduğunuz zaman -çok kısa tepsi süresiyle- gerçekçi ses efektleri çıkaran yazılım içerideki kişilere spor otomobil izlenimi yaratıyor. Uygulama geliştiricilerin “Fiat’ı olup Ferrari isteyen herkes için” şeklinde nitelendirdiği Vroom!, araç kullanmayı daha zevkli ve eğlenceli hale getiriyor. Mustang, traktör, tank ve at gibi eğlenceli seçeneklerin de yer aldığı uygulama şimdilik iOS platformu için yayınlanırken, Android sürümünün ise yakın zamanda geleceği söyleniyor.

Uygulamanın sevimli olmayan tek tarafı ise 1,79 TL fiyatının yanında farklı araç seslerinin satılıyor olması. Örneğin Ferrari sesini 3,59 TL, Tank sesini ise 5,49 TL fiyatla uygulama içinden satın almak gerekiyor. Buna ek olarak e-mail adresinizle kayıt olduğunuz takdirde ücretsiz traktör sesi kazanabiliyor ve bunu 5 arkadaşınıza hediye edebiliyorsunuz.

 

Vroom!

FİYAT
1,79 TL

BOYUT
23.5 MB

YÜKLEMEK İÇİN
iOS https://itunes.apple.com/app/vroom!-the-car-app/id708305203?mt=8

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

iPhone ile otomobilinizi Ferrari’ye dönüştürün [Video]

 

Bülent Gerenler