"Enter"a basıp içeriğe geçin

MSI, performans ve oyun tutkunları için GeForce GTX 1070 Ti’yı görücüye çıkardı.

GeForce GTX 1070 TiPopüler oyun donanımları üreticilerinden MSI, performans ve oyun tutkunları için özelleştirilmiş GeForce GTX 1070 Ti’yı görücüye çıkardı.

MSI’ın ödül sahibi GAMING serisinin yeni iki üyesi MSI GeForce GTX 1070 Ti Titanium 8G ve GTX 1070 Ti GAMING 8G ufukta göründü. TWIN FROZR VI soğutucunun gücü ile daha yüksek çekirdek ve bellek saat hızlarına ulaşan modeller, daha yüksek performans sunuyor. Yan yüzeyinde bulunan MSI GAMING ejderhası ise RGB LED aydınlatma ile özelleştirilebiliyor.

Özelleştirilmiş modeller

MSI’ın ödüllü TWIN FROZR VI termal tasarımı, ekran kartlarındaki soğutma standardını yükseltiyor. Patentli MSI TORX fan teknolojisinin yeni geliştirilmiş versiyonu olan TORX Fan 2.0, gürültü seviyelerini daha da düşürürken, yüzde 22 daha fazla hava basıncı üreterek daha iyi bir soğutma performansı sunuyor.

Geniş 3 fanlı soğutma çözümü ile DUKE, canavarlarını sakin ve serin tutmak isteyen oyun tutkunlarına hitap ediyor. Özel üretimli PCB, MSI’ın GAMING serisi ekran kartları ile aynı tasarıma sahip olduğunu belirtelim.

MSI GeForce GTX 1070 Ti ARMOR 8G ise tamamen farklı ve eşsiz bir tasarım arayan oyunculara hitap ediyor. MSI’ın Zero Frozr teknolojisi sayesinde hafif oyunlar ve tarayıcı kullanımı gibi düşük yük altında fanlar tamamen durarak tam sessizlik sağlıyor.

En zarif tasarıma sahip olan MSI GeForce GTX 1070 Ti AERO 8G ise her tür kasa tasarımına ayak uyandırabilecek cinsten. Yeni GeForce GTX 1070 Ti tabanlı ekran kartların kasım ayında satışa sunulması bekleniyor.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

MSI from popular gaming hardware makers made the GeForce GTX 1070 Ti special for performance and gaming enthusiasts.

MSI GeForce GTX 1070 Ti Titanium 8G and GTX 1070 Ti GAMING 8G appear on the horizon. YOU CAN DOWNLOAD THE TWIN FROZURE, BETTER PERFORMANCE. The MSI GAMING dragon with side effects can be customized with RGB LED lighting.

Customized modeler

MSI’s award-winning TWIN FROZER VI thermal design raises the cooling standard of graphics cards. The newly developed version of the patented MSI TORX fan technology, TORX Fan 2.0, offers better cooling performance by producing more air pressures.

With its large 3-fan cooling solution, DUKE is inspiring its game buffs who want to keep their monsters cool and cool. Specially manufactured PCB, MSI’s GAMING series graphics cards have the same designers.

MSI GeForce GTX 1070 Ti Armor 8G appeals to players looking for a completely different and unique design. Playing with MSI’s Zero Frozr technology, slow loading like slower games and browser usage, gives full silence.

MSI GeForce GTX 1070 Ti AERO 8G model chassis design to wake up cinsten. The new GeForce GTX 1070 Ti based graphics cards are expected to be available in November.

Bülent Gerenler