"Enter"a basıp içeriğe geçin

MSI’dan performans canavarı mini ekran kartı ailesi

MSI’dan performans canavarı mini ekran kartı ailesiMSI, devasa ekran kartlarını kompakt kasasına sığdıramayan oyuncular için yeni ekran kartı ailesini duyurdu.

Oyuncular için kasa düzeni büyük önem taşıyor. Özellikle bilgisayar toplarken, her bir parçayı incelikle seçen kullanıcılar için ne yazık ki her zaman “full tower” kasa tercihi yapmak mümkün olmayabiliyor. Kompakt boyutlu kasalara ise NVIDIA GeForce GTX 1070 gibi iddialı kartlar da ne yazık ki sığmıyor. Hal böyle olunca MSI, ya alandan ya da performanstan ödün vermesi gereken oyuncuların derdine deva oluyor.

Yeni bir ekran kartı ailesi tanıtan MSI, NVIDIA’nın GeForce GTX 10 serisi tabanlı yeni AERO ITX modellerini oyuncuların beğenisine sundu. En fazla 173 mm uzunluğunda olan AERO ITX modelleri söz konusu performans olunca diğer modellerden geri kalmıyor. Yeni Z270I GAMING PRO CARBON anakartla mükemmel uyum sağlayan bu seri, kompakt boyutlara sahip oyun bilgisayarları ve HTPC sistemler için ideal çözümü sunuyor.

GeForce GTX 1070 ve GeForce GTX 1060 tabanlı AERO ITX modellerinde tek bir MSI TORX Fan, kompakt boyutlu bir heatsink ve 8 mm Superpipe soğutma borularının yanında AirFlow Control teknolojisi kullanılıyor. Kompakt boyutlarının yanı sıra olabildiğince sessiz çalışan ekran kartında MSI’ın ZERO FROZR teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji sayesinde hafif kullanımda sıcalık düşük seviyedeyken TORX Fan durduruluyor ve gereksiz gürültünün önüne geçilmiş oluyor.

MSI AERO ITX serisi bu ay sonunda satışa sunulacak.

Google Translate

MSI’s performance monster mini-display card family

MSI's performance monster mini-display card family

MSI has announced a new graphics card family for gamers who can not fit their giant graphics cards in the compact case.

For the players, the case is of great importance. Unfortunately, it is not always possible to choose a “full tower” chassis, especially for those users who carefully select each part when collecting computers. The compact-sized chassis, like the NVIDIA GeForce GTX 1070, does not fit well with ambitious cards. As such, the MSI is either a player in the field or a player who must compromise performance.

Introducing a new graphics card family, MSI is pleased with the new AERO ITX models of NVIDIA‘s GeForce GTX 10 series. The AERO ITX models, which are up to 173 mm long, are not backwards from other models when it comes to performance. Perfectly matched to the new Z270I GAMING PRO CARBON motherboard, this series offers the ideal solution for gaming computers and HTPC systems with compact dimensions.

GeForce GTX 1070 and GeForce GTX 1060-based AERO ITX models feature a single MSI TORX Fan, a compact size heatsink and 8mm Superpipe cooling pipes, as well as AirFlow Control technology. In addition to its compact dimensions, MSI’s ZERO FROZR technology is used in the graphics card which is as quiet as possible. Thanks to this technology, the low temperature TORX Fan is stopped and the unnecessary noise is avoided.

The MSI AERO ITX series will be available for sale at the end of this month.

Bülent Gerenler