"Enter"a basıp içeriğe geçin

Nostaljik bir hediye mi arıyorsunuz?

Nostaljik bir hediye mi arıyorsunuz?Bazen nostalji, teknolojiden çok daha üstün gelebilir. Kendini akıllı dijital teknolojilere adapte edememiş yaşlılarımıza hem bir telefon hem de bir saat hediye almak istediğimizde, bu cep saati çok doğru bir seçim olabilir.

Herkes her şeyin “akıllısını” istemiyor olabilir. Biraz daha nostaljik yaşamak isteyen yaşlılarımız da olabilir. Onların alışık olduğu “cep saati”ni bir telefonla birleştirme fikri ortaya bu sonucu çıkarmış.

Kapağı açıldığında telefon tuşları ve telefon ekranı ortaya çıkan bu cep saati, çoğu telefondan daha karizmatik duruyor. 1.3 MP kameraya sahip olan telefon bu sayede küçük hatıra fotoğrafları çekmeye de izin veriyor. Ayrıca MP3 çalar olarak da kullanılabiliyor. Bluetooth sayesinde modern çevre ekipmanlarına bağlayabileceğiniz cep saati modern işletim sistemlerine sahip bir akıllı telefon değil ama modern telefonları kullanmayı öğrenemeyen yaşlıların ihtiyaçlarını karşılayacak kadar güçlü bir dijital telefon.

85 Dolar fiyat etiketi olan telefon, dedelerimizin, babanelerimizin doğum günleri için hoş bir hediye olabileceği gibi, farklı bir tarz denemek isteyen gençlerin bile ilgisini çekecektir.

Nostaljik bir hediye mi arıyorsunuz?

Bülent Gerenler