"Enter"a basıp içeriğe geçin

Samsung’dan 1TB taşınabilir SSD!

CES 2015’in en çok dikkat çeken ürünlerinden biri Samsung Portable SSD T1 oldu. Yüksek performanslı 1TB SSD deneyimini cebe sığdıran ürünü görmelisiniz!

Samsung’dan 1TB taşınabilir SSD!

Samsung, akıllı telefonları, tabletleri ve beyaz eşyalarıyla olduğu kadar SSD depolama birimleriyle de dikkat çeken bir marka. CES 2015’te, Las Vegas’ta tanıttığı yeni SSD ürünüyle bir kez daha depolama cihazlarına ilgisi olanların ilgi odağı olan Samsung, bu cihazla eşsiz imkanlar sunuyor.

250/500GB ve 1TB depolama alanı seçeneklerine sahip olan Samsung Portable SSD T1, sadece 30 gram ağırlığa dünyalar kadar dosya sığdırabiliyor. 450MB/s’ye kadar dosya transfer hızına sahip olan ürün, kolayca tahmin edebileceğiniz üzere bütçeyi epey zorlayan fiyatlara sahip olacak. Samsung Portable SSD T1’in fiyatları sırasıyla 179$, 299$ ve 599$ olacak. Bu fiyatlar tabii ki ABD fiyatları. Ürün ülkemize geldiği takdirde fiyatların biraz daha yükseleceğini tahmin etmek zor değil.

USB 3.0 bağlantısıyla çalışan ve 3D V-NAND teknolojisi sayesinde eşsiz performans sunan Samsung Portable SSD T1’in tanıtım videosu aşağıda, detaylı ürün fotoğrafları ise ilerleyen sayfalarda sizleri bekliyor.

Samsung’dan 1TB taşınabilir SSD! Samsung’dan 1TB taşınabilir SSD! Samsung’dan 1TB taşınabilir SSD! Samsung’dan 1TB taşınabilir SSD! Samsung’dan 1TB taşınabilir SSD!

Bülent Gerenler