"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sırada MeshTech İnternet var!

Sırada MeshTech İnternet var!Teknolojinin internette geldiği son nokta: Dünyada hızla yayılan Mesh teknolojisi Türkiye’ye Turkmesh’le geliyor.

Yerden kablolarla sağlanan internet bağlantılarının karşılaştığı sorunlar havada yok. Mesh teknolojisi sayesinde belirli lokasyonlara kurulan PoP noktaları ile havada görünmeyen bir ağ oluşturuluyor. Böylece yerde karşılaşabilecek tüm engellerden bağımsız, tamamen kesintisiz ve hızlı internet iletişimi sağlanıyor.

MeshTech internet, TurkMesh’in sahip olduğu 5 GBit’lik omurga sayesinde, 5 Mbps’den 150 Mbps’ye kadar değişen farklı hız seçeneklerinde havadan internet erişimi sağlayabiliyor.

Hem kamusal açık alanlara, hem de bina, fabrika gibi geniş kapalı alanlara internet erişimi sunmak için sabit telefon hattı veya yüksek maliyetli yer altı kablolama yöntemlerine duyulan ihtiyaç ortadan kaldırılıyor.

Fiber internet altyapısının erişemediği ya da kazıya yasak olan bölgelerde (eski İstanbul gibi) MeshTech İnternet rakipsiz ve kesintisiz internet erişimiyle hayatı kolaylaştırıyor.

MeshTech İnternet teknolojisi, pek çok hava muhalefetinde test edilmiş, kesintisizliği ve hızı onaylanmış.

Hali hazırda fiber İnternet kullanan kurumlara Back-up İnternet hizmeti de sağlayan TurkMesh’in bu eşsiz, kesintisiz ve havalı İnternet teknolojisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için turkmesh.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bülent Gerenler