"Enter"a basıp içeriğe geçin

Suya, toza ve kuma karşı dayanıklı taşınabilir hoparlör: SQueo [Video]

Suya, toza ve kuma karşı dayanıklı taşınabilir hoparlör: SQueoMüzikten kopamayanlara hitap eden taşınabilir hoparlörlere bir yenisi daha ekleniyor. Kickstarter projesi olan SQueo, boyutu, özellikleri ve tasarımıyla Bluetooth’lu taşınabilir hoparlörler arasında yerini alma konusunda iddialı.

Telefon boyutlarında olan SQueo, toz, su ve kum geçirmez oluşuyla tam bir tatil dostu. Bluetooth ile tablet, telefon ve bilgisayarlara bağlanan hoparlör, 10 metreye kadar bağlantısını koruyabiliyor. SpotifyPandora ve Rdio gibi uygulamalarla da uyumlu çalışabilen bu sevimli hoparlörle gelen aramalara cevap verebileceğiniz gibi telefonunuzda bulunan Siri ve benzeri asistanlarla da iletişim kurabiliyorsunuz.

Tasarımıyla iPhone 5s’i andıran SQueo, sahip olduğu şarj edilebilir Li-on bataryayla 8 saate kadar kullanım süresi vadediyor. Farklı renk seçenekleriyle kullanıcıyı cezbeden hoparlör yeterli bağışı toplayabilirse yıl sonuna doğru kullanıcılara gönderilecek. Uluslararası satışı da mümkün olan hoparlörün Kickstarter’ına destek vererek ön siparişte bulunabilirsiniz.

VİDEO

Bu habere yorum yazmak için TIKLAYIN

Bülent Gerenler