"Enter"a basıp içeriğe geçin

Teknoloji harikası akıllı şemsiye: Air Shield Umbrella

Air Shield UmbrellaGenelde hiç aklımıza gelmeyen, yağmurlu günlerde ise o olmadan dışarıya çıkmadığımız en önemli aksesuarlardan şemsiye, teknolojik olarak ne kadar gelişebilir? Akıllı şemsiye Air Shield Umbrella bu konuda hayal gücünüzü zorluyor.

Son yıllarda birçok akıllı şemsiye satışa sunuldu ve bunlar genelde sık sık kaybolan şemsiyeleri yanınızda tutmak için tasarlandı. Bluetooth üzerinden akıllı telefonlara bağlanan ve geride bıraktığınız zaman bildirim veren şemsiyeler size yüksek teknoloji geliyorsa bir de Air Shield Umbrella konseptine bakın. Akıllı şemsiye en baştan akılcı tasarımıyla fark yaratıyor. Tutma kolundaki hava pompasıyla tek tuşla açılarak saniyeler içerisinde yağmura karşı korumaya başlıyor. Otomatik olarak açılarak birçok klasik şemsiyede yaşanan sıkışma sorunun ortadan kaldıran şemsiye, fotoğraflarında da görüldüğü üzere oldukça büyük.

Tersine dönmeyen akıllı şemsiye

Şemsiye açıldığı zaman omuzlarınızın altına kadar iniyor ve şeffaf olduğu için görüşünüzü kesmiyor. Ayrıca üst bölümüne yerleştirilen LED ışık sistemiyle gece de rahatlıkla kullanılabiliyor. Yine üst bölümüne konulan hava çıkışıyla rüzgarlı havalarda tersine dönmeyen Air Shield Umbrella, tüm kabloları gizli olduğu için de bir ışın kılıcı gibi görüntü çiziyor.

Çok yüksek kalite malzemelerden hazırlanan Air Shield Umbrella’nın satışı fiyatı hakkındaysa henüz bir açıklama bulunmuyor.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

How often can umbrellas be technologically developed from the most important accessories that we have not come to our minds on the rainy days but without which we have never come out? Smart umbrella Air Shield Umbrella is pushing your imagination in this regard.

In recent years, many smart umbrella sales have been offered and they are usually designed to keep the umbrellas that often disappear. See the Air Shield Umbrella concept if you are connected to smartphones via Bluetooth and give you a notice when you leave behind. The smart umbrella makes the difference with the rational design from the beginning. The air pump in the holding arm opens with one key and starts to protect against rain in the next few seconds. The umbrella, which automatically opens and removes the jamming problem that is happening in many classic umbrellas, is quite large as seen in the photographs.

Intelligent umbrella not reversing

When the umbrella opens it goes down to your shoulders and does not interfere because it is transparent. In addition, it can be used at night with LED light system placed in the upper part. The Air Shield Umbrella, which does not reverse in the windy weather with the air coming out to the top again, draws the image like a beamer because all the cables are hidden.

Air Shield Umbrella, made from very high quality materials, is not yet available for sale.

Bülent Gerenler