"Enter"a basıp içeriğe geçin

Toza ve suya dayanıklı SSD: ADATA XPG SD700X

Toza ve suya dayanıklı SSD: ADATA XPG SD700XGünümüzde bilgisayarların yer doldurulamaz bir düzeye geldi. Her türlü iş, eğlence, medya ve iletişim ihtiyacımızı bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Tabii bu bilgisayarlarda gerekli donanımlar olmadan belirli işlemleri yapmak zorlaşıyor. Örneğin, render almanız gerekiyorsa kullandığınız programa göre ekran kartı ve işlemcinizin güçlü olması gerekiyor. Bunun yanında bilgisayarınızı hızlandırmak istiyorsanız da SSD almanız gerekiyor. Çünkü SSD’lerin yanında hard diskler kağnı arabası gibi kalıyor. Aralarında  5-10 kat hız farkı oluyor ve bu nedenle bilgisayarınızın açılıp kapanmasından tutun oyunlardaki yüklemelere kadar, her türlü işlem kısa sürüyor.

Tüm bu anlattıklarımın yanına artık teknolojinin ilerlemesiyle birlikte ADATA’nın IP68 sertifikasına sahip SSD’sini de koyabiliriz. Tabii günlük kullanımdan ziyede daha çok iş sistemleri ve taşınabilir bir model olduğunu belirtmemiz gerekir. Bir buçuk metreye kadar suya dayanıklı olduğundan kötü hava şartlarında da yanınızda rahatlıkla gezdirebilirsiniz.

Son olarak; 256GB, 512GB, 1TB modellerinin olduğunu ve USB 3.1 arayüzüne sahip olduğunu belirtelim.

Toxic and waterproof SSD: ADATA XPG SD700X

Toza ve suya dayanıklı SSD: ADATA XPG SD700X

Today, computers have come to an unquestionable level. We can meet all kinds of business, entertainment, media and communication needs on computers easily. Of course, it’s difficult to do certain operations on these computers without the necessary hardware. For example, if you need to render, your graphics card and processor must be powerful, depending on the program you are using. Besides, if you want to speed up your computer, you need to buy an SSD. Because the SSDs are next to the hard disk cart. There is a speed difference of 5-10 times between them, so all the operations are going on, from opening and closing your computer to loading games.

Along with all of this, we can now add the SSD with ADATA’s IP68 certification along with the progress of the technology. Of course, we should not mention daily work rather than work systems and portable models at the expense. Because it is water resistant to one and a half meters, you can easily walk around in bad weather conditions.

Finally; 256GB, 512GB, 1TB models and has a USB 3.1 interface.

 

Bülent Gerenler