"Enter"a basıp içeriğe geçin

TurkishWIN “Ups and Downs” etkinliğinde kadın yöneticiler deneyimlerini paylaştı

TurkishWIN “Ups and Downs” etkinliğinde kadın yöneticiler deneyimlerini paylaştıKültürel, ailevi ya da mesleki açıdan Türkiye’yle bağı olan kadınların güçlendirilmesi amacıyla kurulmuş ilk küresel ağ olan TurkishWIN, 20 Mart’ta “Ups and Downs” başlığıyla bir etkinlik düzenledi. PWC Türkiye Ortağı Cansen Başaran-Symes ile

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Başkanı Galya Frayman Molinas’ın kendi deneyimlerini paylaştığı geceye Gülnur Gökçe de bir şarkıyla renk kattı.

Kültürel, ailevi ya da mesleki açıdan Türkiye’yle bağı olan kadınların güçlendirilmesi amacıyla kurulmuş ilk küresel ağ olan TurkishWIN, 20 Mart Çarşamba günü, ING Bank’ın desteğiyle “Ups and Downs” başlığıyla bir etkinlik düzenledi.

TurkishWIN “Ups and Downs” etkinliğinde kadın yöneticiler deneyimlerini paylaştı

ING Bank Genel Müdür Yardımcısı Seçil Refik’in hoş geldiniz konuşmasının ardından TurkishWIN Başkanı Melek Pulatkonak bir açılış konuşması yaparak geçmiş ve gelecek etkinlikleri hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra PWC Türkiye Ortağı Cansen Başaran Symes söz alarak, PWC’deki 32 yıllık kariyerini anlattı. Üniversiteden mezun olduktan hemen sonra PWC’de çalışmaya başlayan Başaran-Symes, çok genç yaşlarda şirketin Danimarka ve Londra ofislerinde çalıştıktan sonra PWC’nin Türkiye ortağı oldu. Böylece aynı zamanda ilk Türk kadın ortağı olma özelliğini de kazanan Başaran-Symes, kadınların yöneticilik açısından pek çok avantaja sahip olduğunun altını çizdi.

Bu konuşmanın ardından Gülnur Gökçe geceye bir şarkıyla katıldı.

Bu aranın ardından söz alan Galya Frayman Molinas, yöneticilerin başarısının zor zamanlarda daha iyi görüldüğünü belirterek, bununla ilgili kendi deneyimlerini aktardı. İş yaşamında uzun seyahatler yapmak zorunda olduğunu belirten Molinas, bunun öğretici  olabildiğini ve insanı çok geliştirebildiğini söyledi.

TurkishWIN’in ING Bank Genel Merkezi’nde düzenlediği “Ups and Downs” etkinliği Cansen Başaran-Symes ile Galya Frayman Molinas’ın salondan gelen soruları yanıtlamasıyla sona erdi.

Elif Tuğba Gökdoğan

Bülent Gerenler


Bu yazı yorumlara kapalı.