"Enter"a basıp içeriğe geçin

Türünün tek örneği iPhone X Tesla versiyonuyla karşımıza çıktı

iPhone X TeslaApple’ın yeni telefonu iPhone X, henüz satışa çıkmadan özel tasarımlar ve aksesuarlarıyla gündeme gelmeye başladı. Bu noktada en ilginç model ise Caviar firmasından geldi. Karşınızda iPhone X Tesla!

Donald Trump ve Vladimir Putin portelerine sahip iPhone modelleriyle ünlenen Rusya merkezli Caviar, şimdi de özel tasarımlı türünün tek örneği iPhone X Tesla versiyonuyla karşımıza çıktı. Geçtiğimiz aylarda titanyum ve meteor gövdeli versiyonları görücüye çıkartan şirket, bu sefer güneş enerjili iPhone X Tesla modelini tanıttı. iPhone X’in kasasını titanyum ile değiştiren ve arkasına güneş panelleri ekleyen firma, kendi kendini şarj edebilen bir model hazırlamış durumda. Türünün tek örneği olması güneş enerjisiyle şarj olabilen eşsiz bir iPhone modeli olmasından kaynaklanıyor. Yoksa güneş enerjisiyle şarj olan birçok akıllı telefon ve aksesuarı daha önce gördük. Nicola Tesla, Elon Musk ve Steve Jobs’dan ilham alınarak hazırlanan bu çok özel model, 24 karat altın kaplamalı detaylara sahip. Düşmelere karşı orijinalden daha dayanıklı olduğu söylenen Tesla versiyon, kamera çıkıntısında dahi altın kullanarak sınırları zorlamış benziyor. Güneş enerjisi ile şarjın ne kadar sürdüğü hakkında bilgi verilmezken, paneller şok şık bir şekilde telefona entegre edilmiş görünüyor.

iPhone X Tesla

iPhone X’in en lüks ancak yaratıcı hali
Telefonun yurt dışında tek başına 999 dolar olduğu göz önüne alındığı zaman Caviar‘ın ürettiği bu modelin ucuz olmasını beklemek elbette imkansız. Resmi açıklamaya göre bu özel versiyon 64 GB için 4.445 dolar, 256 GB içinse 4.700 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

Apple’s new phone, the iPhone X, has just begun to come into the picture with exclusive designs and accessories before it goes on sale. The most interesting model at this point came from Caviar. IPhone X Tesla with you!

Donald Trump and Vladimir Putin, the Russian-based Caviar is now famous for its iPhone models, now the only specimen of the specially designed version of the iPhone X Tesla version turned out. In the past few months, the company has been showing the titanium and meteor shower versions, this time introducing the solar-powered iPhone X Tesla model. The company, which replaces the iPhone X’s case with titanium and adds solar panels to its back, has created a self-charging model. The only reason for this is that it is a unique iPhone model that can be charged with solar energy. Otherwise, we have seen many smartphones and accessories that have been charged with solar energy. Inspired by Nicola Tesla, Elon Musk and Steve Jobs, this very special model features 24 karat gold plated details. The Tesla version, which is said to be more durable than the original against the fall, looks like it has used the gold to force boundaries even on the camera’s top. While the solar energy is not told how long the charge lasts, the panel looks shockingly elegantly integrated into the phone.

The most luxurious yet creative iPhone X
Given that the phone is $ 999 abroad alone, of course it is impossible to expect this model from Caviar to be cheap. According to official disclosure, this particular version will have a price tag of $ 4,445 for 64 GB, $ 4,700 for 256 GB.

Bülent Gerenler