"Enter"a basıp içeriğe geçin

WhatsApp grup sohbetlerine sesli arama özelliği geliyor!

WhatsApp grup sohbetlerine sesli arama özelliği geliyor!WhatsApp grup sohbetlerine sesli arama özelliği geliyor. Dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma platformu olan WhatsApp’a 3 yeni özellik daha ekleniyor.

WhatsApp grup sohbetlerine sesli arama özelliği geliyor. WhatsApp, kendini güncelleyerek yenilemeye devam ediyor. Whatspp geliştirme ekibi gruplara gelen sesli arama özelliği dışında metinle emoji arama ve dinamik saat üzerinde çalışıyor

WhatsApp grup sohbetlerine sesli arama!

Dünya’da en çok tercih edilen mesajlaşma platformu WhatsApp, kısıtlı olan grup sohbetlerindeki bazı özellikler üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Kullanıcıların en çok şikayet ettiği konuların başında gelen sesli arama özelliğini yakında eklemeyi planlıyor.

WhatsApp üzerinden dinamik saat çıkartmaları
WhatsApp, tıpkı Instagram’da kullanılan saat çıkartmasını kendi platformunu eklemeyi planlıyor. Artık sohbet sırasında paylaşacağız fotoğraf üzerine dinamik olarak zamanı gösteren bir çıkartma koyabileceksiniz.

Metinle Emoji Arama
Teknoloji tutkunları bilirler, emoji demek o anki yüz ifademizi komik veya üzüntülü olarak anlatmaktır. Emoji kullananlar bide WhatsApp üzerinden o ifadeyi bulamak da çok fazla zorlanıyorlar. İşte bu durum için de güncelleme geliyor. WhatsApp’ta artık emoji bulmak çok kolay. Bu özelliği nasıl kullanabilirim derseniz, emojiyi bulmak istediğiniz metin çubuğuna ‘:’ işaretini koyduktan sonra adını yazmanız yeter.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

WhatsApp group chats have a voice search feature. 3 new features are added to WhatsApp, the world’s most preferred messaging platform.

WhatsApp group chats have a voice search feature. WhatsApp continues to renew itself by updating itself. The Whatspp development team is working on emoji search and dynamic clock with text except for the voice search feature that comes in groups

 

Voice search for WhatsApp group chats!

WhatsApp, the most preferred messaging platform in the world, continues to work on some of the features of limited group chats. It plans to add voice calling feature soon at the beginning of the topics that most people complain about.

Dynamic clock extraction via WhatsApp
WhatsApp is planning to add its own platform to the clock output used in Instagram. You can now put a sticker dynamically showing the time on the photo you will share during the chat.

Emoji Search in Text
Technology savvy knows, emoji is to tell the face as funny or sad. Emoji users who find it through the bite WhatsApp also find it very difficult to find. Here is the update for this situation. It’s easy to find emoji in WhatsApp. If you like how you can use this feature, just put the ‘:’ mark on the text bar you want to find emojiy, then just write your name.

Bülent Gerenler