"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yandex, yeni servisi Yandex.Navigasyon’u hizmeti sundu hemen indirin

Yandex, yeni servisi Yandex.Navigasyon'u hizmeti sundu hemen indirinArama motoru Yandex’in yeni uygulaması Navigasyon kullanıma sunuldu.

Ülkemize özel olarak hazırladığı servisler sayesinde Türk kullanıcıların gönlünü fetheden Yandex, son olarak Navigasyon hizmetinin duyurusunu da yaptı. An itibariyle uygulamanın hem Android hem de iOS versiyonu bulunuyor. Windows Phone 8, BlackBerry OS ya da Symbian desteklenmiyor.

Yandex, yeni servisi Yandex.Navigasyon'u hizmeti sundu hemen indirin

Gerçek zamanlı trafik bilgisi de veren uygulama iPhone ya da Android cihazlarda kullanılabiliyor.
Sesli arama desteği de sunan uygulama vereceğiniz komutlara göre istenen noktaya da gösterebiliyor. Sesli komutlarla (turn by turn) istenen noktaya götürebilen uygulama ücretsiz olarak uygulama mağazalarından indirilebiliyor.
Yandex, yeni servisi Yandex.Navigasyon'u hizmeti sundu hemen indirinYandex, yeni servisi Yandex.Navigasyon'u hizmeti sundu hemen indirin

Sesli olarak arama desteği sunan ve ek olarak gerçek zamanlı bir şekilde trafik bilgisi veren Yandex.Navigasyon uygulaması ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Yandex, yeni servisi Yandex.Navigasyon'u hizmeti sundu hemen indirin

Verilecek sesli komutlarla beraber ulaşılmak istenilen noktayı belirleyen ve bulunduğunuz konumu ya da yine belirlediğiniz konumu baz alarak aradaki mesafeyi ölçen, yol tarif eden ve eş zamanlı olarak trafik bilgisini aktaran uygulamayı Aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla uygulamayı indirebilirsiniz.

 

Bülent Gerenler