"Enter"a basıp içeriğe geçin

TP-Link’ten 4G Destekli Yeni Yönlendirici TL-MR150

TP-Link, sabit internet bağlantısı olmayan yerlerde 4G destekli mobil internet ağı oluşturmayı sağlayan yeni bir yönlendiriciyi satışa sundu.

Sabit internete erişilemeyen yerlerde de çok sayıda cihazın bağlanabildiği bir WiFi ağı oluşturmak mümkün. Kablosuz ağ pazarının lideri TP-Link®’in bu sorunu çözmek için farklı ürünleri bulunuyor. Bunlara 4G destekli yeni bir yönlendirici daha eklendi. TL-MR150 model ürün, hem sabit ağlarda klasik bir yönlendirici olarak görev yapabiliyor hem de üzerinde bulunan SIM kart yuvasına takılan SIM kart ile 4G LTE mobil ağ oluşturabiliyor.

Sabit internetin olmadığı ya da çekmediği kırsal alanda, şantiyelerde, gezici mağaza gibi sabit olmayan işyerlerinde, yazlık evlerde mobil internet ağı oluşturma ihtiyacını çözen TL-MR150, aynı zamanda sabit interneti olan ama bunu mobil internet ile yedeklemek isteyenler için de uygun bir ürün. Tak ve çalıştır özelliğine sahip olan ürün, arkasında yer alan SIM kart yuvasına data hattına sahip bir SIM kart takıldığında mobil ağ kurulmuş oluyor. 32 cihaza kadar destek sağlayan ürün ile hızlı ve güvenli bir WiFi bağlantısı sağlanıyor. 4G LTE özellikli olan cihaz, aynı zamanda FDD-LTE ve TDD-LTE ile de tam uyumlu.

TL-MR150, mobil interneti daha geniş alana yayabilmek için iki gelişmiş LTE antene sahip. Bu antenler sahada yıllarca test edilmiş ve evrensel uyumluluğa sahip olup hızlı ve istikrarlı bir mobil WiFi ağı oluşturuyorlar.

3G/4G desteğinin yanı sıra TL-MR150 kablolu bağlantı olanağı da sunuyor. Üzerinde yer alan dört adet LAN bağlantısına masaüstü bilgisayar, yazıcı gibi cihazlar bağlanarak kablo ile ağa dahil edilebiliyor. TP-Link’in Tether uygulaması sayesinde akıllı telefonlardan her yerden kolayca yönetilebilen yönlendiricinin, ebeveyn kontrolü de dahil tüm ayarları Android ya da iOS destekli cihazlardan yapılabiliyor.

4G destekli TL-MR150 yönlendiricinin tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 110 USD olarak açıklanıyor.

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

TP-Link has launched a new router that enables to create a mobile internet network with 4G support in places where there is no fixed internet connection.It is possible to create a WiFi network where many devices can be connected in places where fixed internet is not accessible. TP-Link®, the leader of the wireless network market, has different products to solve this problem. A new router with 4G support was added to these. TL-MR150 model product can act as a classic router in fixed networks and can create a 4G LTE mobile network with the SIM card inserted in the SIM card slot on it.TL-MR150, which solves the need to create a mobile internet network in rural areas, where there is no fixed internet or not, in construction sites, unstable workplaces such as mobile shops, summer houses, is also a suitable product for those who have a fixed internet but want to back it up with mobile internet. The product with plug-and-play feature creates a mobile network when a SIM card with a data line is inserted into the SIM card slot on the back. The product, which supports up to 32 devices, provides a fast and secure WiFi connection. The device with 4G LTE is also fully compatible with FDD-LTE and TDD-LTE.TL-MR150 has two advanced LTE antennas to spread the mobile internet to a wider area. These antennas have been field tested for years and have universal compatibility, creating a fast and stable mobile WiFi network.In addition to 3G / 4G support, the TL-MR150 offers wired connectivity. Devices such as desktop computers and printers can be connected to the four LAN connections on it and can be included in the network by cable. Thanks to TP-Link’s Tether application, all settings of the router, which can be easily managed from smartphones from anywhere, can be made from Android or iOS supported devices, including parental control.The recommended selling price of TL-MR150 router with 4G support is announced as 110 USD including VAT.