"Enter"a basıp içeriğe geçin

Turkcell Platinum ve MasterCard ile Galatasaray – Real Madrid maçında küçük taraftarlar sahaya, büyükler tribüne

Turkcell Platinum ve MasterCard ile Galatasaray – Real Madrid maçında küçük taraftarlar sahaya, büyükler tribüneTurkcell Platinum, MasterCard  işbirliği ile  müşterilerini 9 Nisan’da İstanbul’da oynanacak Galatasaray-Real Madrid Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanş maçına götürüyor. 28 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında, futbol aşkını www.pahabicilemezfutbolaski.com sitesinde en yaratıcı şekilde ifade eden 22 Turkcell Platinum müşterisi unutulmaz bir deneyim yaşayacak. Turkcell Platinum müşterilerinin çocukları maçın açılış seremonisinde sahaya çıkarak yıldız futbolculara eşlik ederken, anne ve babaları da maçı tribünden izleyecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in “ayrıcalıklar dünyası”  Turkcell Platinum, bu kez sporseverleri heyecanlandıracak bir deneyimle zenginleşiyor. Farklı alanlardaki etkinliklerle müşterilerini “ayrıcalıklar dünyasına” bağlayan Turkcell Platinum, MasterCard iş birliği ile, Galatasaray-Real Madrid Şampiyonlar Ligi rövanş karşılaşmasında 22 müşterisine çocuklarıyla birlikte unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Turkcell Platinum ve MasterCard ile Galatasaray – Real Madrid maçında küçük taraftarlar sahaya, büyükler tribüne

9 Nisan’da İstanbul’da oynanacak Galatasaray-Real Madrid Şampiyonlar Ligi çeyrek final rövanşında, 22 Turkcell Platinum müşterisi maçın heyecanına tribünden ortak olurken çocukları da maç öncesi yapılan açılış seremonisinde, yıldız futbolcularla el ele sahaya girme şansı bulacak.

Bu unutulmaz anları çocuklarıyla paylaşmak isteyen Turkcell Platinum müşterilerinin, 28 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında, önce www.pahabicilemezfutbolaski.com sitesinde futbola duydukları sevgiyi en yaratıcı şekilde anlatarak kampanya sayfasından kayıt olmaları gerekiyor.

Futbola duyulan sevgiyi yaratıcı, özgün, ilginç ve yapıcı şekilde anlatanlar, yarışma jürisi tarafından yapılacak olan değerlendirme sonunda belirlenecek. Kazanan 22 Turkcell Platinum müşterisinin çocukları yıldız futbolcularla açılış seremonisine çıkarken onlar da bu eşsiz anın keyfini tribünde yaşayacak.

Turkcell Platinum ve MasterCard ile Galatasaray – Real Madrid maçında küçük taraftarlar sahaya, büyükler tribüne

MasterCard,UEFA Şampiyonlar Ligi’nin resmi sponsorudur. Çocukların yıldız futbolculara eşlik etmesi MasterCard tarafından sağlanılan bir ayrıcalıktır.

KUTU:

Turkcell Platinum’un “Ayrıcalıklar Dünyası”

Turkcell Platinum, müşterilerinin hayatını zenginleştiren çok çeşitli fırsatlar sunuyor. Turkcell Platinum müşterisi olmak için Gold Plus veya Platinum Paket​ abonesi olmak yeterli.

 • Cep telefonu alırken, kullanırken özel Turkcell Platinum Ayrıcalıkları
  • Turkcell Platinum müşterileri en yeni cihazları kendi adlarına önden ayırtabiliyor
  • İsimlerine ayırttıkları cihazları ister Platinum Hizmet Ekibi ile kapılarında, ister Turkcell Mağazaları’ndan teslim alma imkanına sahip oluyor
  • Cihazlara özel aksesuar hediyeleri ve indirimlere sahip oluyor, ücretsiz teknik destek hizmetinden yararlanabiliyor. Cihazları bozulduğunda Platinum Hizmet Ekibi cihazlarını teknik servise gönderiyor; müşteriler de aldıkları yedek cihaz sayesinde iletişimden kopmuyor.
 • Turkcell Platinum Ayrıcalıklı Hizmetler:
  • Kapıya kadar gelen Platinum Hizmet Ekibi sayesinde Turkcell Platinum müşterileri telefon, tablet veya Turkcell hattıyla ilgili tüm soru ve taleplerini bulunduğu yerde karşılayabiliyor.
  • 7/24 ücretsiz, sıra beklemeden ulaşabilecekleri Turkcell Platinum Müşteri Hizmetleri ile hatları, telefonları ile ilgili diledikleri bilgiye anında ulaşabiliyor, anında hizmet alıyor
 • Hayatlarına renk katacak, hayatlarını kolaylaştıracak Turkcell Platinum ayrıcalıkları:
  • Turkcell Platinum müşterileri Gold Plus veya Platinum paket ile tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılıyor.
  •  Ek ücretsiz internet ve SMS paketlerini dilerse bir yakınına hediye edebiliyor, dilerse kendi hattına ekleyebiliyor.
  • Ücretsiz sinema biletleri ile diledikleri filmi izleyebiliyor
  • Havaş ile havalimanına ücretsiz gidiyor
  • %50 indirimli Deniz Taksi ile trafiğe takılmadan diledikleri yere ulaşıyor
  • Konser biletlerini herkesten önce alabiliyor, etkinliklere özel davetiyelere sahip oluyor
 • Yurtdışına özel ayrıcalıklar
  • Turkcell Platinum müşterileri Akıllı Yurtdışı tarifesi ile paket seçme derdine son veriyor
  • Yurtdışında geçerli ücretsiz 30SMS ayrıcalığı sevdikleriyle diledikleri gibi mesajlaşıyor

M.Rıdvan ÖZDEMİR

Bir cevap yazın