"Enter"a basıp içeriğe geçin

ZTE’den demek ki oluyormuş dedirten güncelleme

ZTE’den demek ki oluyormuş dedirten güncelleme! Gingerbread’ten sonra Android 4.1.1 güncellemesi alan N880E modeline Android 4.2 Jelly Bean güncellemesi verildi.

Samsung 15 farklı cihazına Android 4.1 Jelly Bean güncellemesi veriyor ve bu güncellemelere kullanıcılar oldukça seviniyor. Diğer üreticilerebaktığımızda Jelly Bean güncellemesini bile pek göremiyoruz. Fakat işin gerçeği Android 4.2 çıkmış durumda ve neredeyse çıkalı 1 ay oldu.

En son HTC’nin yaptığı açıklamada 512 MB’lık cihazlara Jelly Bean güncellemesi vermeyecekleriydi. Nexus S modelinin donanımı ortadayken bu tür açıklamalar samimiyetini kaybediyor.

ZTE'den demek ki oluyormuş dedirten güncelleme

ZTE’den N880E modeli için öyle bir güncelleme geldi ki tüm üreticilerinbahanelerini rafa kaldıracak cinsten. 1 GHz hızında çalışan tek çekirdekli Qualcomm MSM7627A işlemcisi, Adreno 200 GPU‘su, 512 MB RAM ve 4 GB dahili hafıza gibi özelliklere sahip olan ZTE N880E için Android 4.2 Jelly Bean güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Google’ın Android 4.2 kaynak kodlarını dağıtmasının ardından yaklaşık 1 haftalık bir süre geçmesine rağmen yayınlanan güncelleme pek çok üreticiyi kıskandırıyor mu bilmiyoruz fakat telefonuna güncelleme gelmeyen kullanıcıları bir hayli kızdırdığı bir gerçek!

Bond Hızında Telefon!

Bir cevap yazın